Mini Symposium VHVG op Zorgtotaal 2011

Terug naar agenda

Datum: donderdag 17 maart 2011 (week 11)

Locatie: Jaarbeurs Utrecht

Datum: Donderdag 17 Maart
Tijd: 13:30 - 15:15
Lokatie: Congreszaal Zorgtotaal, Jaarbeurs Utrecht

Titel:

  • 13.30 uur tot 14.15 uur: Mooi van Nature, een andere kijk op eten en drinken binnen de zorg.

Spreker: Katja Gruijters, Fooddesigner
Omschrijving:
Mooi van Nature, een andere kijk op eten en drinken binnen de zorg. C2C gaat over een andere visie op milieu en verantwoordelijkheid. Het idee is dat consumeren, afval, energie etc. niet minder hoeft als je bij het ontwikkelen van producten al rekening houdt met hoe je er na de levensduur mee verder gaat. Het motto is Afval is voedsel. Wat zou dit kunnen betekenen voor de Zorg instelling

Titel:

  • 14.30 uur tot 15.15 uur: Welke taak / verantwoordelijkheid heeft de zorginstelling op het gebied van duurzaamheid

Spreker: Phyllis den Brok, oprichter Phliss
Omschrijving:
Duurzaamheid begint bij bewustwording & gewoon doen

Sprekers C.V.:
Katja Gruijters
Na een studie aan de Design Academy Eindhoven specialiseerde Katja Gruijters zich als ontwerper in eten, drinken & design. Sinds 2001 ontwikkelt zij vanuit haar studio in Amsterdam experimenten, concepten en producten met food. Daarbij zet zij lange termijn trends uit rondom de verlangens van de mens. Zij werkte eerder voor bedrijven als Iglo Mora, Albron PP, RBV Leaf, Heinz, Seafood Partners, Sara Lee DE, Riedel Drinks, De Bijenkorf, Sorbo, Unipro (BE) en Servex. Katja Gruijters ontwikkelde de nieuwe studierichting 'food design' aan de Hoge Agrarische School (HAS) in 's-Hertogenbosch. Zij is daar als docent actief. In Food magazine, een vakblad voor de levensmiddelenindustrie, schrijft Gruijters een maandelijkse column over haar visie op het ontwerpen van eten.

Phyllis den Brok
Phliss is een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft op het gebied van "Eten en drinken" binnen de sectoren wonen, welzijn, zorg en onderwijs. Phliss is opgericht door Phyllis den Brok. Zij heeft een jarenlange ervaring als manager in de zorg op het gebied van eten en drinken, zowel wat betreft de aansturing van productiekeukens als het vormgeven van eten en drinken binnen kleinschalige woonvormen. Phliss bedenkt hoe "eten en drinken" het best tot zijn recht kan komen bij een klant in een specifieke omgeving. Een integrale benadering, waarbij het uitgangspunt is de toegevoegde waarde die eten en drinken kan hebben voor de betreffende zorginstelling, is hiervoor de basis. Nadrukkelijke aandacht voor Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen op de gebieden van product, proces en persoon is daarbij een speerpunt. Omdat Phliss er voorstander van is om het "bedenken" en "doen" in dezelfde hand te houden, zorgen zij ook graag voor de concrete implementatie ervan. Kijk op www.zorgtotaal.nl of vraag hier gratis toegangsbadges aan.

Terug naar agenda